Kleur | |
---|---|
Maat kussens | 60 x 40 cm |
Materiaal | |
Vorm kussens | |
Met of zonder binnenkussen | Met binnenkussen 60 x 40 cm, Zonder binnenkussen |
Gratis bezorgd in NL >€50
Veilig betalen & 14 dagen retourrecht
Zo snel mogelijk verzonden
vanaf 38,-
Kleur | |
---|---|
Maat kussens | 60 x 40 cm |
Materiaal | |
Vorm kussens | |
Met of zonder binnenkussen | Met binnenkussen 60 x 40 cm, Zonder binnenkussen |
Maak van je woon- of slaapkamer een oase van rust met dit gebreide kussen in grafiet met knopen! Het langwerpige sierkussen is gemaakt van een aangename katoenmix en voelt aan en ziet eruit als je favoriete trui of vest. Een leuk detail zijn de schattige houten knoopjes die over de voorkant van het kussen lopen. Een gebreid kussen in grafiet staat ook prachtig als sierkussen op je bed. Doordat hij behaaglijk zacht aanvoelt, is het kussen perfect om lekker tegenaan te ontspannen. Mok thee en favoriete boek erbij, en relaxen maar! Ben je helemaal verliefd op dit grafiet grijze kussen? Bekijk dan ook de andere items uit de Lazy Morning serie van Moyha!
Het langwerpige kussen in grafiet is van zware kwaliteit en gemaakt van 70% katoen, 25% polyester, en 5% andere vezels. Alle garens die voor dit kussen zijn gebruikt zijn gerecycled, dus het sierkussen is niet alleen duurzaam maar ook gemaakt met hart voor de planeet. Dat ligt toch nét iets lekkerder! Deze mix van materialen zorgt er bovendien voor dat het grafietgrijze sierkussen lang mooi in model blijft. Het langwerpige sierkussen in grafiet is uitgevoerd in een afmeting van 60 bij 40 centimeter. Dit is een gemiddelde maat waar je altijd wel een plekje voor hebt (of maakt!).
De grijze kleur waarin dit kussen is uitgevoerd is een donkere maar ingetogen tint waarmee je makkelijk een stoer maar rustig accent toevoegt aan je woon- of slaapkamer. Hou het geheel rustig door het gebreide grafietgrijze kussen te combineren met andere neutrale kleuren zoals lichtbruin, beige of grijs. Of kies voor een warme sfeer door te combineren met warme kleuren zoals olijfgroen, okergeel en bordeaux. Liever meer kleur? Combineer het grafiet gebreide kussen met pastelkleuren voor een lieflijke maar vrolijke dot kleur, of kies juist voor felle tinten voor een schitterend contrast.
Het langwerpige grafietgrijze kussen met knopen is verkrijgbaar als losse kussenhoes of inclusief vulling.
Dit langwerpige sierkussen in de kleur grafiet is van het Poolse merk Moyha. Dit mooie merk is opgericht door twee dames die alles zelf ontwerpen en de productie in eigen beheer houden. Moyha staat bekend om het gebruik van rustige kleuren, bijzondere details en de zachte, luxe uitstraling van de producten. De producten van Moyha kun je onderling heel goed mixen en matchen!
vanaf 38,-