Kleur | |
---|---|
Maat kussens | 60 x 40 cm |
Materiaal | |
Vorm kussens | |
Merk |
Gratis bezorgd in NL >€50
Veilig betalen & 14 dagen retourrecht
Zo snel mogelijk verzonden
60,-
Beschikbaar via nabestelling
Kleur | |
---|---|
Maat kussens | 60 x 40 cm |
Materiaal | |
Vorm kussens | |
Merk |
Met dit vrolijke tweezijdige kussen haal je de warmte van de natuur in huis! Het sierkussen is voorzien van een bijzondere botanische print en geeft je woonkamer of slaapkamer in een handomdraai een zomerse touch, die je ook nog eens kunt afwisselen. Zo heb je het hele jaar door het buitengevoel in huis. Het kussen is gemaakt van 100% velvet én wordt gemaakt in Nederland. Natuurlijk, duurzaam, een echte eyecatcher én ook nog eens heerlijk zacht en comfortabel. Kortom, een sierkussen om écht op weg te dromen!
De maat van dit geel met oranje kussen is 60 centimeter bij 40 centimeter. Dit is een mooie langwerpige maat die mooi de lengte van je bank benadrukt waardoor je bank extra ruim lijkt. Maar het kussen is ook fijn in een lekkere luie stoel of saaie fauteuil.
Dit sierkussen heet Leef Structure, en heeft geel en oranje als hoofdkleuren. Grijze, beige, blauwe en groene details geven het kussen een speels maar rustig contrast. Het sierkussen is tweezijdig: op beide kanten is de bedrukking anders. De ene kant is wat lichter, en heeft een illustratie van blaadjes en een vogel. De andere kant is voorzien van een bijzondere grafische print en is uitgevoerd in warme kleuren. Met een tweezijdig kussen heb je twee unieke kussens in één, want je wisselt de print makkelijk af door het kussen om te draaien.
Je combineert dit sierkussen natuurlijk heel makkelijk met groen en geel. Wil je wat meer nadruk leggen op de contrastkleuren? Maak dan een mooie combinatie met petrolblauw of olijfgroen. Liever een rustiger effect in je interieur? Kijk dan naar combinaties met natuurlijke kleuren zoals ecru, zand en beige. Zo hou je het geheel licht en luchtig.
Dit langwerpige sierkussen is van het merk Nin-Nit. Dit Nederlandse merk bestaat uit een broer en zus met een gedeelde passie voor de natuur en design. En dat is te zien aan hun prachtige, duurzame kussens! De kussens van Nin-Nit worden geproduceerd in Nederland.
Breng de warmte van de natuur in huis met dit vrolijke, tweezijdige kussen! Je ontvangt één kussen, met twee verschillende prints – één voor elke kant. Beide zijden zijn versierd met een prachtige botanische print, waardoor je altijd kunt kiezen voor een nieuwe uitstraling.
Het kussen wordt op bestelling gemaakt in ons naaiatelier, zodat we alleen produceren wat er nodig is – een bewuste keuze voor duurzaamheid. Dit betekent dat het kussen binnen ongeveer een week speciaal voor jou wordt gemaakt, met zorg en aandacht voor de details. Omdat we geen grote voorraden aanhouden, helpen we verspilling van materiaal te voorkomen. Dit maakt jouw aankoop niet alleen een stijlvol, maar ook een verantwoord product. Het duurt daarom ongeveer een week voordat je dit kussen in huis hebt. Maar dat is het wachten waard, toch.
60,-
Beschikbaar via nabestelling
Je kunt bij ons in het magazijn op afspraak langskomen en de producten zien en voelen. Neem gerust een stukje stof van de bank mee of een foto op je mobiel van je interieur. Zo kun je zien of een bepaalde kleur of een bepaald product echt in jouw interieur past.
Ja, ik wil een afspraak makenBeschikbaar via nabestelling
Majda (geverifieerde eigenaar) –
Prettig formaat en mooie print
Lies Leysner (geverifieerde eigenaar) –
Dit product was prima.Bestelde nog een kussen. De doos was open en stuk. Het binnenkussen zat er slorig in.!!!
Els Rolsma-Hoes (geverifieerde eigenaar) –
Mooi design
Hanneke Van Roest (geverifieerde eigenaar) –
Mooie kussens.