Sprei antraciet, katoen, Osaka

vanaf 50,-

1 dag
Sprei antraciet biologisch katoen osaka
Sprei antraciet, katoen, Osaka

  • Antraciet
  • Meerdere maten
  • Biologisch katoen
  • Kayori

Kleur

Materiaal

Maat dekens & spreien

1-persoons, 2-persoons, Lits-jumeaux

Sprei antraciet van biologisch katoen

Deze sprei in antraciet is er eentje om heerlijk onder weg te dromen. Het zachte wafelkatoen is biologisch, en oogt en voelt heerlijk luxe. In combinatie met de donkere kleur is de sprei een echte blikvanger in je woon- of slaapkamer. Een katoenen sprei is niet alleen fijn als extra warme laag tijdens de winter, hij is ook heerlijk in de zomer wanneer je ‘m combineert met een laken. Dat geeft ook direct een vakantiegevoel, want je ziet dit vaak ook in hotels! Maar deze sprei in antraciet van biologisch katoen is niet alleen praktisch, hij geeft ook een gezellige en opgeruimde sfeer aan je slaapkamer. Bovendien ziet je bed er met een sprei in een handomdraai weer netjes uit. De antraciet of donkergrijze katoenen sprei is verkrijgbaar in drie verschillende maten: voor een eenpersoonsbed (ook perfect als plaid op de bank!), tweepersoonsbed of twijfelaar of voor een lits jumeaux.

Het klassieke wafelpatroon geeft de antracietgrijze sprei een bijzondere extra dimensie en een luxe look. Deze sprei is gemaakt van 100% biologisch, GOTS gecertificeerd katoen. Biologisch katoen met dit keurmerk voldoet aan de strengste eisen op het gebied van milieuvriendelijke productie en verwerking. Daar slaap je toch geruster onder!

De sprei in antraciet van biologisch katoen is verkrijgbaar in drie maten.

  • Voor een eenpersoonsbed of gewoon lekker als plaid is de maat 150 bij 220 centimeter perfect geschikt.
  • Heb je een tweepersoonsbed of twijfelaar? Dan is 160 bij 260 centimeter waarschijnlijk de beste maat.
  • Voor grote bedden of lits jumeaux hebben we maat 270 bij 280 centimeter.

Tip: meet je bed op als je niet zeker weet welke maat het beste past.

Mooi en praktisch

Een katoenen sprei is een ontzettend praktisch gebruiksvoorwerp. Het hele jaar door gebruik je ‘m als bedsprei om je slaapkamer gezellig aan te kleden. Met een sprei krijgt je slaapkamer namelijk een opgeruimde en warme sfeer. In de winter kun je ‘m natuurlijk ook als extra laagje gebruiken. Hou ‘m ’s nachts over je dekbed of deken en je slaapt heerlijk warm. Maar ook in de zomer slaap je als een roosje wanneer je de katoenen sprei in antraciet combineert met een laken.

Deze sprei van biologisch katoen is uitgevoerd in antraciet. Dit is een mooie, volle donkergrijze kleur die perfect te combineren met vrijwel iedere andere kleur. De donkergrijze sprei geeft een mooi contrast als je veel lichte, neutrale kleuren zoals beige, ecru en wit in je kamer hebt. De antraciet sprei houdt het serene, rustige effect van de natuurtinten mooi in stand. Maar ook in een minimalistische of industriële ruimte staat deze donkergrijze sprei schitterend, want hij geeft een extra stoer accent. Ga voor chique ton-sur-ton met verschillende grijstinten, of combineer de sprei in antraciet met felle kleuren zoals groen, roze en petrol voor een rijke sfeer. Je ziet het: de mogelijkheden met deze donkergrijze sprei van biologisch katoen zijn eindeloos.

Deze sprei in antraciet van biologisch katoen is van het merk Kayori. De ontwerpen van dit prachtige Nederlandse merk herken je aan de bijzondere texturen, prachtige kleuren en aandacht voor detail. Duurzaamheid staat bij Kayori hoog in het vaandel: de plaids en spreien worden gemaakt van hoogwaardige materialen, met respect voor mens, dier én milieu.

Informatie donkergrijze sprei bio katoen

  • Formaat: verkrijgbaar in de maten 150 x 220 cm (eenpersoons), 160 x 260 cm (tweepersoons) en 270 x 280 cm (lits jumeaux)
  • Materiaal: 100% biologisch katoen, GOTS gecertificeerd
  • Kleur: Antraciet, donker grijs
  • Type: Osaka
  • Onderhoud: wasbaar op 60 graden
  • Merk: Kayori
  • Bekijk al onze spreien

vanaf 50,-

1 dag
Sprei antraciet biologisch katoen osaka
Sprei antraciet, katoen, Osaka

Persoonlijk advies

Vind je het lastig om te kiezen. Kom je er niet helemaal uit? Voor vragen over de kleur of materiaal kun je ons altijd bellen, mailen of appen. Voor een uitgebreider interieuradvies geeft Christy, onze interieurstyliste, jou graag een advies op maat. Volledig afgestemd op jouw interieur en wensen.

Ja, ik wil persoonlijk advies

Producten zien en voelen

Je kunt bij ons in het magazijn op afspraak langskomen en de producten zien en voelen. Neem gerust een stukje stof van de bank mee of een foto op je mobiel van je interieur. Zo kun je zien of een bepaalde kleur of een bepaald product echt in jouw interieur past.

Ja, ik wil een afspraak maken

Ons nieuwe e-magazine:
Kleur in je interieur

Wil je graag hulp bij het toevoegen van kleur aan je interieur? Laat je inspireren door de ideeën in het Inspiratie E-magazine 'Kleur in je interieur'. Door de tips uit dit e-magazine toe te passen ben jij straks trots op je eigen mooie huis en stap je iedere dag een fijn en warm interieur binnen. Want met kleur maak je van je huis een eigen thuis.
Vraag het E-magazine gratis aan

*Een kleine waarschuwing: het downloaden van dit e-magazine kan zorgen voor enthousiasme en hebberigheid. Je vindt gelukkig in het e-magazine ook de nodige links waarmee je de mooiste producten direct in de webshop kunt bestellen.
Ook ontvang je van ons 2 keer per maand de nieuwste interieurtips, zodat je steeds weer nieuwe inspiratie krijgt voor jouw interieur.